Podpis kwalifikowany

FutureLink - podpis elektroniczny


Twoja tożsamość w internecie.

Dzięki nam już nikt nie będzie mógł się pod ciebie podszywać w internecie. Masz ważne dokumenty do podpisania, firma bankrutuje a czasu brak? Z naszą pomocą zdobędziesz swój własny podpis elektroniczny i już nigdy nie będziesz zbyt zajęty żeby załatwić sprawy firmy.

Pewność

Prostota

Bezpieczeństwo

Wygoda

Skorzystaj również z innych naszych usług

To tylko niektóre działy IT którymi się zajmujemy i w których możemy pomóc

icon

Helpdesk

Zdalne usuwanie bieżących usterek programowych, obsługa programów ksiegow-płacowych (Optima, Płatnik, InsertGT, GWMAX, Optivum).
Pomożemy również w konfiguracji innych programów lub przy konfiguracji programów do nauki zdalnej.

icon

Oprogramowanie

Zaopatrujemy firmy w sprzęt i oprogramowanie. Dobieramy odpowiedni software do prowadzonej działalności. Odpowiednio również przeszkolimy twoich pracowników, aby nie czuli się zagubieni i od razu zaczęli pracę na najwyższych obrotach.

icon

Szkolenia

Wdrażając nowy sprzęt i oprogramowanie do twojej firmy, odpowiednio przygotowujemy twoich pracowników na nowoczesny sprzęt. Prowadzimy również szkolenia stacjonarne.

icon

Naprawa usterek

Naprawimy praktycznie każdą usterkę sprzętową. Niekiedy bywa natomiast tak, że niestety nie da się tego zrobic, więc działamy i podmieniamy uszkodzony element na nowy.

icon

Praca z danymi

Archiwizacja / backup danych firmowych, usługi backupu w chmurze (Cloud). Odzyskiwanie utraconych plików lub przywracanie systemów do pełni sprawnści.

icon

Administracja sieciami

Obsługa rozwiązań serwerowych - dobór, zakup, montaż i konfiguracja.