Oprogramowanie Insert

FutureLink - Oprogramowanie InsERT


Lojalność przede wszystkim.

Zatrudniłeś jakiegoś sprytnego lisa do firmy, przyjaciółka twojego byłego partnera chce się zemścić, a może po prostu masz paranoje i myślisz że każdy chce cię okraść? Oprogramowanie InsERT pozwala ci śledzić każdą transakcję, zmianę danych, zainstalowanie nielegalnego oprogramowania czy wejście na nieprzyzwoite strony w twojej firmie. Zaufaj nam a będziesz bez wahania mógł zaufać także i swoim pracownikom i wiedzieć co się dzieje w firmie 24/7.

Prostota

Bezpieczeństwo

Pewność

Profesjonalizm

Skorzystaj również z innych naszych usług

To tylko niektóre działy IT którymi się zajmujemy i w których możemy pomóc

icon

Helpdesk

Zdalne usuwanie bieżących usterek programowych, obsługa programów księgowo-płacowych (Optima, Płatnik, InsertGT, GWMAX, Optivum). Pomożemy również w konfiguracji innych programów lub przy konfiguracji programów do nauki zdalnej.

icon

Oprogramowanie

Zaopatrujemy firmy w sprzęt i oprogramowanie. Dobieramy odpowiedni software do prowadzonej działalności. Odpowiednio również przeszkolimy twoich pracowników, aby nie czuli się zagubieni i od razu zaczęli pracę na najwyższych obrotach.

icon

Szkolenia

Wdrażając nowy sprzęt i oprogramowanie do twojej firmy, odpowiednio przygotujemy twoich pracowników na nowoczesny sprzęt. Prowadzimy również szkolenia stacjonarne.

icon

Naprawa usterek

Naprawimy praktycznie każdą usterkę sprzętową. Niekiedy bywa natomiast tak, że niestety nie da się tego zrobić, więc działamy i podmieniamy uszkodzony element na nowy.

icon

Praca z danymi

Archiwizacja / backup danych firmowych, usługi backupu w chmurze (Cloud). Odzyskiwanie utraconych plików lub przywracanie systemów do pełni sprawności.

icon

Administracja sieciami

Obsługa rozwiązań serwerowych – dobór, zakup, montaż i konfiguracja.