Szkolenia

FutureLink - wyszkolimy was na medal


Mózg to najbardziej wartościowe narzędzie

Założyliście z kolegami firmę bez przemyślenia tego, zatrudniłeś „profesjonalnych” informatyków, a może po prostu chcesz żeby twoi pracownicy się nauczyli czegoś więcej? My nauczymy ich za ciebie. Mocno wierzymy że mózg nie zastąpi żadnej technologii i im przyjemniejsza atmosfera tym lepsza firma. Zatem pomożemy ci wyszkolić twoich pracowników aby potrafili spisać się na medal w każdej sytuacji.

Wiedza

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Pomoc

Skorzystaj z naszych usług

To tylko niektóre działy IT którymi się zajmujemy i w których możemy pomóc

icon

Helpdesk

Zdalne usuwanie bieżących usterek programowych, obsługa programów księgowo-płacowych (Optima, Płatnik, InsertGT, GWMAX, Optivum). Pomożemy również w konfiguracji innych programów lub przy konfiguracji programów do nauki zdalnej.

icon

Oprogramowanie

Zaopatrujemy firmy w sprzęt i oprogramowanie. Dobieramy odpowiedni software do prowadzonej działalności. Odpowiednio również przeszkolimy twoich pracowników, aby nie czuli się zagubieni i od razu zaczęli pracę na najwyższych obrotach.

icon

Szkolenia

Wdrażając nowy sprzęt i oprogramowanie do twojej firmy, odpowiednio przygotujemy twoich pracowników na nowoczesny sprzęt. Prowadzimy również szkolenia stacjonarne.

icon

Naprawa usterek

Naprawimy praktycznie każdą usterkę sprzętową. Niekiedy bywa natomiast tak, że niestety nie da się tego zrobić, więc działamy i podmieniamy uszkodzony element na nowy.

icon

Praca z danymi

Archiwizacja / backup danych firmowych, usługi backupu w chmurze (Cloud). Odzyskiwanie utraconych plików lub przywracanie systemów do pełni sprawności.

icon

Administracja sieciami

Obsługa rozwiązań serwerowych – dobór, zakup, montaż i konfiguracja.