System monitoringu wizyjnego

FutureLink - najlepszy monitoring


Dzięki niezawodnej technologii naszych kamer możemy zapewnić ochronę twojego dobytku o każdej porze dnia i nocy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Potrzebny ci monitoring hali lub biura, zapewnienie bezpieczeństwa swoim uczniom w szkole, czy może chcesz wiedzieć który pies gryzie twoje ulubione kapcie kiedy jesteś w pracy? Dzięki nam możesz to zrobić o wiele szybciej i wygodniej już teraz. Jak dotąd setki firm i tysiące klientów oddało swoje bezpieczeństwo w nasze ręce, zrób to również i ty.

Najlepszy serwis w całej Polsce.

Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych pracowników i niezawodności naszego sprzętu zaufało nam już tysiące klientów. Każde zadanie traktowane jest przez nas ze szczególną ostrożnością i zaangażowaniem aby zapewnić wam całkowitą i bezbłędną ochronę w każdej sytuacji.

Wszędzie gdzie tylko chcesz.

Nasze kamery są już w każdym większym mieście w Polsce. Zapewniamy szybką, efektywną obsługę i możemy zagwarantować że po naszym serwisie nie będziecie musieli się już martwić o bezpieczeństwo wasze i waszych bliskich.

Chronimy każde województwo.

Tysiące zadowolonych klientów.

Pomożemy ci nie ważne skąd jesteś.

Bezpieczeństwo

Ochrona

Pewność

Nadzór

Skorzystaj również z innych naszych usług

To tylko niektóre działy IT którymi się zajmujemy i w których możemy pomóc

icon

Helpdesk

Zdalne usuwanie bieżących usterek programowych, obsługa programów księgowo-płacowych (Optima, Płatnik, InsertGT, GWMAX, Optivum). Pomożemy również w konfiguracji innych programów lub przy konfiguracji programów do nauki zdalnej.

icon

Oprogramowanie

Zaopatrujemy firmy w sprzęt i oprogramowanie. Dobieramy odpowiedni software do prowadzonej działalności. Odpowiednio również przeszkolimy twoich pracowników, aby nie czuli się zagubieni i od razu zaczęli pracę na najwyższych obrotach.

icon

Szkolenia

Wdrażając nowy sprzęt i oprogramowanie do twojej firmy, odpowiednio przygotujemy twoich pracowników na nowoczesny sprzęt. Prowadzimy również szkolenia stacjonarne.

icon

Naprawa usterek

Naprawimy praktycznie każdą usterkę sprzętową. Niekiedy bywa natomiast tak, że niestety nie da się tego zrobić, więc działamy i podmieniamy uszkodzony element na nowy.

icon

Praca z danymi

Archiwizacja / backup danych firmowych, usługi backupu w chmurze (Cloud). Odzyskiwanie utraconych plików lub przywracanie systemów do pełni sprawności.

icon

Administracja sieciami

Obsługa rozwiązań serwerowych – dobór, zakup, montaż i konfiguracja.